a
Kullanım Alanları

  • Otoparklar
  • Havuz
  • Plajlar
  • Parklar
  • Bahçeler
  • Restoran, Bar & Kafeler

Otopark Gölgelik Sistemleri

Gölgelik Sistemleri dış mekanlarda güneşin olumsuz etkilerinden korunmak amacıyla dayanıklı ve pratik şekilde gölgelik alanlar yaratmak için tasarlanmıştır.

Çağrı Merkezimiz

+90 (242) 462 1040
Business meeting
Business Consulting

Tinta gölgelik sistemleri, araçlarınız için ideal park alanları yaratır. İki kolonla oluşturulan konstrüksiyonu ile park ve manevra kolaylığı sağlar.

a
High Results
Online Consulting

Tinta gölgelik sistemleri, plajlarda sunulan hizmeti zirveye taşır. Güneşin olumsuz etkileri ve UV ışınlarına kalkan oluşturarak cilt sağlığını korur ve güvenli bir plaj keyfi sunar.

a
a
IT Management
Happy Clients

Tinta gölgelik sistemleri, farklı alternatifler sunarak dış mekanlarda gölgelendirmek istediğiniz her alan için en doğru ve en estetik çözümleri üretir.

a

En Doğru ve En Estetik Çözümler

Explore Our Consultancy Services
qode-np-item
1
Kaliteli Ürün
qode-np-item
2
5 Yıl Garanti
qode-np-item
3
Patentli Ürün
qode-np-item
4
Made in Turkey
qode-eliptic-slider

Number One Business Consultancy

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since

qode-eliptic-slider

We Support Your Financial Interest

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae

qode-eliptic-slider

Custom Investing Strategies

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since

qode-eliptic-slider

The Best Business Support

Totam rem aperiam, sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, eaque ipsa

Gölgelik sistemleri, kurulduğu alanın estetik değerini arttıran, kolaylıkla monte edilip sökülebilen modüler bir yapıya sahiptir.

Modüler sistemle kaplanacak alan büyüdükçe kullanılan parçaların maliyeti azalmaktadır.

Yana ve arkaya doğru eklenen mödüler sayesinde, istediğiniz genişlikteki alanları gölgelendirme imkanı olur.

Tasarım, diğer tüm uygulamalarda da geniş gölgelik alanlar yaratmaktadır.

Kullanım Alanları

Number One Business Consultancy

Sorry, no posts matched your criteria.

Expert Business Consulting Company With 15 Years Of Industry Experience

We Support Your Financial Interest

Consultancy video
Explore Our Consultancy Services Our Mission Statement
Discover Our Process

Consultant is usually an expert or an experienced professional in a specific field and has a wide knowledge of the subject. The role of consultant outside the medical statements of uttmost value.

About the Company

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut.

Mission Statement

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt.

Business Consulting

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae.

 

Tinta Gölgelik Sistemleri

Özel konutlar, siteler, iş yerleri, oteller, oyun alanları, fuar alanları, oto galerileri ve diğer otopark alanları için peyzaj ve mimariye uyum sağlayan, estetik bir tasarıma sahiptir. Araçlarınızı güneş ve diğer olumsuz hava koşullarına karşı güvenli bir biçimde korur.

Gölgelik merkezinde yer alan delik; yoğunlaşan sıcak havayı tahliye eder ve hava sirkülasyonu gerçekleşir. Böylelikle gölgelik altında sıcaklık 2-3 derece düşer. Gölgelik konsollarının ön kısmına yerleştirilen plaj numaraları servis hızını arttırır.

Alüminyum konstrüksiyona sahip sistem, deniz suyu dalga titreşimleri ve rüzgara karşı direnç gösterir. Dayanıklı yapısı ile yıpranmaz ve bakıma ihtiyaç duymaz. Yana ve arkaya doğru ilaveler yapılarak dilediğiniz kadar alanı gölgelendirmenize olanak sağlar.

Modüler yapısı ile sahip olduğunuz alanın ölçülerine göre, farklı boyutlardaki gölgeliklerin seçilmesiyle birlikte kısa sürede monte edilebilmektedir. Gerektiğinde kolayca demonte edilerek farklı bir mekana taşınması da mümkündür.